НОВА-КОНСАЛТИНГ
Бухгалтерские услуги
от специалистов с
опытом более 20 лет.
Телефон в Киеве(099) 325-80-40

Schneider Sedna

Schneider Sedna – це легкість стилю. Ми пропонуємо повний асортимент високоякісних вимикачів та розеток дуже характерної форми та оригінальної плоскої форми. Їхня товщина складає всього 8 мм. Безперечними перевагами серії Sedna від Schneider (https://shop220.com.ua/categories/sedna-schneider-electric) є широкий асортимент, цікавий та елегантний дизайн, а також унікальна палітра кольорів. Не забули дизайнери серії та про інсталяторів. Механізми, які використовуються в електричних розетках Schneider Sedna, оснащені якісними фіксаторами, чітким маркуванням та телескопічною конструкцією, що дозволяє легко встановлювати елементи на нерівних поверхнях. Компанія також подбала про широкий вибір. Він пропонує електричні розетки та вимикачі з різними функціями. Широкий вибір електроніки: димери, датчики руху, терморегулятори, розетки для передачі даних – інші переваги серії Sedna. Центральні елементи доступні в білому та кремовому кольорах, а також у двох кольорах металік: алюміній та сатин.

Серія Sedna для вимогливих клієнтівТовщина всього 8 мм – це все, що є у контактів Schneider Sedna. Це чудова пропозиція для тих, хто шукає унікальне оздоблення, у тому числі щодо електроустановлювальних виробів. Серія Schneider Sedna пропонує легкі та високоякісні аксесуари.

Зручність при складанні та використанні

Продукція серії Schneider Sedna, що пропонується в нашому магазині, – це не тільки елегантність і висока якість. Його також легко встановити. У разі кріплення телескопічна конструкція допомагає підігнати їх до поверхні, на якій вони встановлені. Крім того, механізми точно розмічені, а затискачі якісні.

Широкий вибір товарів з серії Schneider Sedna

Серія Schneider Sedna пропонує кольори та широкий вибір продуктів. Саме тому це чудова пропозиція як для приватних будинків, так і для комерційних будівель.

Електричні розетки та вимикачі Schneider Sedna доступні в білому та кремовому кольорах, а також у металевих відтінках алюмінію та сатину. Для рамок доступні червоні та сірі кольори. Завдяки такому асортименту існує багато можливостей аранжування.

Серія розеток Sedna Design and Elements

Нова серія розеток та з'єднувачів натхнена останніми тенденціями у дизайні інтер'єрів. Лінійка продуктів Sedna Design and Elements – це унікальний дизайн, відмінне оздоблення та доступна ціна. Це революційне рішення, яке покращує якість та процес встановлення будь-якої системи відеоспостереження завдяки швидкій та безпечній установці, надійній функціональності.Обов'язково ознайомтеся з повною пропозицією нашого магазину, де ви знайдете розетки Asfora того самого виробника.