НОВА-КОНСАЛТИНГ
Бухгалтерские услуги
от специалистов с
опытом более 20 лет.
Телефон в Киеве(099) 325-80-40

Важлива інформація про 100% Creatine Monohydrate BioTech USA

Креатин недарма вважається однією з найбільш дієвих добавок у світі спортивного харчування. Його дія помітна і відчутна вже на 3-4 день прийому і відчувається протягом усього часу прийому. А після припинення вживання креатину, хоча м’язова витривалість падає, максимальні силові показники залишаються на тому ж високому рівні. Тому недивна зацікавленість багатьох спортсменів-силовиків цим препаратом.

100% Creatine Monohydrate BioTech USA – надефективна біологічно активна добавка для збільшення силових показників. Результат від використання препарату починається через один тиждень. За середньостатистичними даними, після регулярного використання силові показники (мається на увазі 1 МП) у жимі лежачи виростає на 7-12%, у присіданнях зі штангою – на 9-19%, у становій – на 10-22%. Результат залежить від інтенсивності тренувань, а також налагодженого раціону харчування.

Creatine Monohydrate від BioTech USA – харчовий креатин моногідрат, речовина абсолютно нешкідлива і без побічних ефектів. Креатин присутній в організмі людини у формі креатинфосфату. Він використовується атлетами силових видів спорту. Головне дію Creatine Monohydrate – це підвищення вибухової сили. Якщо раніше ви робили зі своєю робочою вагою по 8 повторень, то з креатином кількість повторів виросте на 2-7 разів: тобто вийде зробити 10-15 повторень.

На відміну від стероїдів, результат від використання Creatine Monohydrate BioTech USA залишається назавжди. Зверніть увагу: креатин моногідрат діє не на всіх. Приблизно 20% людей не відчувають його ефективності, пов'язано це з особливостями організму. Якщо моногідрат не підходить, то краще купити креатин малат – біодобавка має схожу дію, різниця лише в швидкості засвоєння.

Дія 100% Creatine Monohydrate BioTech USA

  • Збільшує вибухову силу
  • Підвищує працездатність при роботі з обтяженнями
  • Підвищує поріг стомлюваності
  • Прискорює відновні процеси на клітинному рівні

Рекомендації щодо застосування 100% Creatine Monohydrate BioTech USA

Якщо раніше ви не вживали креатинові добавки, необхідно зробити «завантажувальний тиждень». Протягом семи днів рекомендовано приймати по 15-30 г креатину між прийомами їжі, розділивши на кілька порцій. Далі досить 6 г на добу: вранці і після закінчення тренування по три грами. Після місячного курсу зробіть перерву на кілька тижнів.


Джерело: http://1777.ru/stavropol/one_lenta.php?id_one=5587&id=29