НОВА-КОНСАЛТИНГ
Бухгалтерские услуги
от специалистов с
опытом более 20 лет.
Телефон в Киеве(099) 325-80-40

ШВВП 3х2.5 3х1.5

Кабель ШВВП від виробників «ЗЗЦМ» або « Одескабель » є відомим виробом із заслуженою репутацією, і це є цілком логічним, оскільки вони мають відмінну якість. Вони використовуються у побуті вже тривалий час. Їх часто можна зустріти як шнур для подовжувача. Не слід забувати про те, що дуже рідко їх можна використовувати для подачі електрики в сильні прилади. Варто пам'ятати про те, що вироби ШВВП не розраховані на тривале та велике навантаження. Якщо вам необхідно придбати кабель від представленого виробника, то ви маєте можливість здійснити покупку в нашому інтернет-магазині, де вони представлені у великій різноманітності.

Докладніше про виріб

У зв'язку з тим, що під час підбору кабелю може виникати чимало питань, ми пропонуємо поговорити про те, як розшифровується його позначення:

  • " Ш " - говорить про те, що виріб відноситься до шнурів. Воно має високий показник гнучкості та якісну ізоляцію;
  • "В" - вказує на те, що використовувалася оболонка з вінілу, яку прийнято називати ПВХ;
  • " В " - друга повторна буква говорить про наявність подвійної ізоляції. Тобто кожна жила має свою ізоляцію, а всі вони знаходяться в загальній оболонці;
  • " П " - позначає, що виріб має плоский вигляд. Всі жили розташовані в одній площині паралельно один до одного;

Деякі моделі кабелів можуть мати в кінці маркування доповнення у вигляді: "н", "л", "т" і " нг ". Всі вони говорять про додаткові властивості виробу. Ми пропонуємо вам ознайомитися з великим вибором товарів від виробників «ЗЗЦМ» та « Одескабель », та підібрати найбільш підходящий виріб, який зможе впоратися з поставленим завданням. Якщо розглядати виріб структурно, то в ньому є:

  • Багатодротяна жила з міді. Кількість жил, можливо, 2 або 3, що залежить від ваших переваг;
  • Усі жили мають ізоляцію з різного кольору, що є зручним під час проведення проводки;
  • Оболонка зроблена з ПВХ, що дозволяє досягти високого показника питомого опору. Екологічно безпечна та гнучка, що є її перевагою;

Купівля виробу

Ми розуміємо, наскільки важливо придбати якісний кабель ШВВП 3х2.5 3х1.5, тому пропонуємо вам здійснити свою покупку в нашому інтернет-магазині , в якому пропонуються товари від виробників «ЗЗЦМ» та « Одескабель ». Ми пропонуємо консультацію фахівців, які зможуть відповісти на всі питання, що цікавлять вас, які не рідко виникають. Немає необхідності в тому, щоб заощаджувати на якості продукції, тому що від цього залежатиме надійність застосування проводки. На всі отримані вироби ви отримаєте сертифікати якості.

Джерело: https://suncable.com.ua/articles/vvg-ng-3h25-3h15-proizvoditelej-zzcm-i-odeskabel