НОВА-КОНСАЛТИНГ
Бухгалтерские услуги
от специалистов с
опытом более 20 лет.
Телефон в Киеве(099) 325-80-40

Замовити контрольну роботу

У нас працюють лише перевірені автори, які регулярно пишуть контрольні на замовлення з різних дисциплін. Не має значення, з якого предмета ваше завдання. Ми підберемо виконавця, який розуміється на темі, викладав у ВНЗ чи має науковий ступінь.

Кожен автор прагне виконати завдання раніше за термін і на вищий бал. Від якості роботи залежить його рейтинг на сайті та популярність серед замовників.

Щоб ви були впевнені в результаті, при виборі виконавця враховуємо його:

  • становище у рейтингу;
  • наявність вільного часу;
  • компетентність у темі;
  • досвід роботи.

При замовленні ви можете висловити побажання до вибору автора. Наприклад, вказати його позицію у рейтингу, науковий ступінь чи досвід.

Якщо ви бажаєте контролювати процес виконання контрольної роботи, це можна зробити в особистому кабінеті. Там ви можете дізнатися, на якому етапі знаходиться автор, а також надати свої рекомендації щодо виконання завдання.

Ціна на контрольну роботу

Ми встановлюємо невисокі ціни на студентські роботи, щоб зробити замовлення могли всі, кому це потрібно. Вартість написання контрольної роботи залежить від кількох параметрів:

  • терміновість;
  • обсяг роботи;
  • рівень виконавця;
  • складність.

Щоб зменшити ціну, рекомендуємо замовити контрольну заздалегідь. Також ви можете регулювати будь-які параметри під час замовлення, щоб подивитися, як змінюється вартість. Як тільки попередній розрахунок вас влаштовує, ви можете замовити роботу та обговорити деталі з нашим менеджером.

Гарантії на контрольні роботи

Здати роботу вчасно або раніше – одне з головних правил наших авторів. Щоб ви були у нас впевнені, ми продумали зручну та безпечну систему роботи.

Ми укладаємо з вами договір, в якому прописуємо дедлайн, гарантійний термін на контрольну, а також права та обов'язки сторін. У документі також зазначено, що ви можете повернути контрольну роботу для внесення правок, якщо це необхідно безкоштовно.